Nový prezident Hyundai Motor Europe

Hyundai Motor jmenoval Donga Wooa Choie, bývalého senior viceprezidenta divize evropských provozních činností v Soulu, prezidentem a generálním ředitelem společnosti Hyundai Motor Europe HQ.

Choi nyní nese odpovědnost za regionální centrály, které mají nově rozšířenou oblast působnosti a autonomii, aby mohly ještě lépe reagovat na tržní trendy a požadavky zákazníků.

Dong Woo Choi převzal nově svěřenou funkci tento měsíc od bývalého prezidenta Hyunga Cheonga Kima, který nyní vede divizi globálních provozních činností v centrále Hyundai v Soulu.

Jako prezident a generální ředitel společnosti Hyundai Motor Europe HQ bude Dong Woo Choi dohlížet na evropské obchodní a výrobní jednotky. Po reorganizaci, která vstoupila v platnost v tomto měsíci, patří mezi jeho odpovědnosti mimo jiné i výrobní závody Hyundai, Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošovicích (Česká republika) a Hyundai Assan Otomotiv Sanayi v İzmitu (Turecko).

Prezident Choi ke své nové roli řekl: „Evropa se etablovala jako jeden z nejdůležitějších regionů pro značku Hyundai, která jasně předvídá a dokáže plnit požadavky evropských zákazníků, a právě díky tomu dosahovala v uplynulých letech konzistentního růstu. Provozní infrastruktura v Evropě sehrála klíčovou roli v tomto pozitivním vývoji. Nová organizační struktura je dalším přínosným krokem vpřed, protože rozšiřuje odpovědnost evropské centrály Hyundai Motor Europe HQ také na výrobu. Jsem přesvědčen, že Hyundai je skvěle připraven, aby si poradil s budoucími výzvami a využil budoucí příležitosti. Proto také s nadšením hledím vstříc budoucnosti našeho podnikání v Evropě.“Vydáno: 2.srpen 2018, v Management, Personálie.
Zdroj: Hyundai Motor