Citroën C4 Cactus měl premiéru ve Zlatníkách

Manažeři Citroënu ukázali 16. března nový C4 Cactus v Inovačním centru Zlatníky. Novinka využívá program Citroën Advanced Comfort® a poprvé představuje nové odpružení podvozku s kapalinovými tlumiči – Progressive Hydraulic Cushions™ – PHC.

Ve světové premiéře se u něj objevují sedadla Advanced Comfort z pěny s vysokou hustotou.

Pro Českou republiku dovozce zvolil 2 úrovně výbavy a 3 motorizace. Výbava FEEL má všechny důležité bezpečnostní asistenty, manuální klimatizaci, audiosystém, přední mlhová světla, pomoc při rozjezdu do svahu, zadní parkovací asistent, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, tempomat a omezovač rychlosti, dotykový 7“ displej, airbag spolujezdce ve střeše, ocelové disky kol 16“, kožený volant, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka a elektricky ovládaná okna předních dveří.

Ve standardu je nemetalický lak Hnědá Olive Brown a ozdobné dekory. Takto vybavený vůz začíná na ceně 349 900 Kč pro motorizaci 1.2 PureTech 110 MAN. Při využití exkluzivního financování Citroen Privilege je tato cena ještě o 10 000 Kč nižší. Na vůz platí rozšířená 5letá záruka.

C4 Cactus

V příplatkové výbavě je výrazně zvýhodněn Paket Bezpečnost, který zahrnuje varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, systém rozpoznávání dopravních značek, Active Safety Brake, Driver Attention Alert, automatickou klimatizaci, samočinné rozsvěcení světel, automatické stěrače a automatickou clonu u zpětného zrcátka a to vše za příplatek jen 15 000 Kč.

C4 Interiér

Vyšší úroveň výbavy SHINE přidává k výbavě FEEL již zmíněný Paket Bezpečnost + Paket Automatic, hliníková kola 16“ a integrovaný navigační systém Citroen Connect Nav. V benzínové verzi tento bohatě vybavený vůz startuje na ceně 399 900 Kč. Z příplatkové výbavy lze pořídit například Grip Control za 20 000 Kč, vyhřívaná sedadla za 7 000 Kč nebo panoramatické střešní okno za 19 000 Kč.

Tiskovka se konala v prostorách budovy InnoCrystal Praha – Zlatníky

Tiskovka se konala v prostorách budovy InnoCrystal Praha – ZlatníkyVydáno: 18.březen 2018, v Design, Dovozci, Tiskovky.
Zdroj: Luděk Kortus