Dealerský speciál Automakers 2018

Na stoly čtenářů tištěné verze Automakers přichází letošní Dealerský speciál. V jeho obsahu najdete shrnutí jarních událostí v českém autoprůmyslu a řadu fotoreportáží a rozhovorů.

„Aktuální vydání přináší reportáže ze všech podstatných událostí automotive oboru v období duben – červen 2018. Patřila k nim elektromobilní konference Sdružení automobilového průmyslu, výstavy Autoshow a Legendy v Praze, odhalení nové Avie v Přelouči a desítky tiskových konferencí a premiér různých značek,“ přiblížil šéfredaktor magazínu Erich Handl.

Financování automobilů

Zvláštní pozornost je v časopise jako vždy na jaře věnována problematice financování dopravní techniky. „S leadery firem působících v oblasti nebankovního financování jsme hovořili zejména o posledních trendech v operativním leasingu,“ uvedl Handl s tím, že obor letos zaznamenal významné personální změny.

Velké personální změny v oboru

„Vyměnilo se vedení v největší leasingové společnosti – ČSOBL. Do VWFS se zase vrátila někdejší jednatelka Jiřina Tapšíková, se kterou přinášíme rozhovor,“ upřesnil šéfredaktor. Personálním novinkám v automotive je vůbec v čísle věnováno hodně prostoru – celých pět stran!

Fotoreportáž: Pražský VW Maraton

Jarní Automakers se ohlédly ve fotoreportážích také za pražským Volkswagen maratonem nebo anketou PR roku 2017, kde se předávaly ceny nejlepším mluvčím firem Svazu dovozců automobilů.Vydáno: 13.červen 2018, v Média, Novináři, Novinky.
Zdroj: Automakers, Erich Handl