Moto-Guzzi-V7-III-Stone-Night-Pack-Bronzo-Levigato

Faber Moto zbrojí na letňanský Motosalon

Faber Moto, výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, vystaví na nadcházejícím mezinárodním veletrhu Motosalon 2019 v Praze-Letňanech zcela nové modely motocyklů pro blížící se novou sezonu.

Na salonu se ukáže řada motorek od endura Moto Guzzi V85 TT až po skútr Vespa Elettrica s elektrickým pohonem. Návštěvníci Motosalonu 2019, který se koná na ve výstavním areálu PVA EXPO PRAHA od 28. února do 3. března 2019, naleznou expozici společnosti Faber Moto v hale 2, stánek 214.

„Rád bych srdečně pozval všechny fanoušky jízdy v jedné stopě do naší expozice na letošním Motosalonu,“ říká Adam Žert, country manažer společnosti Faber Moto. „Z řady významných novinek našich značek jednoznačně vyčnívá zcela nová Moto Guzzi V85 TT – skutečně jedinečné cestovní enduro, které nemá na trhu obdoby. Moto Guzzi tímto modelem probouzí ducha 80. let, zároveň však po technické stránce míří jednoznačně do budoucnosti. Sám se už nemohu dočkat, až se oteplí a vyrazím v sedle tohoto podmanivého stroje za opravdovým dobrodružstvím v duchu dakarských rallye.“

 „Na jubilejním desátém ročníku veletrhu Motosalon odstartujeme sezonu i dalšími skvělými premiérami,“ dodává Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto, jejíž srdeční záležitostí je kultovní Vespa. „Hned dvě novinky přináší na náš trh Vespa – elektricky poháněný model Elettrica a restyling modelu Vespa GTS 300 s novým motorem typu hpe. S výkonem 23,8 koní se jedná o nejsilnější a nejefektivnější motor v historii značky Vespa. A své dodává ještě Rostislav Kočař, technický guru Faber Moto:

Aprilia nadchne fanoušky nekompromisní sportovní jízdy supersportovním modelem RSV4 1100 Factory, zatímco jen o málo méně extrémní model Tuono představí technickou inovaci v podobě semi-aktivního podvozku Öhlins.“

S desátým ročníkem veletrhu MOTOSALON na výstavišti v pražských Letňanech bude symbolicky zahájena nová sezona pro všechny motocyklové nadšence. Návštěvníci Motosalonu naleznou v expozici společnosti Faber Moto nejen žhavé novinky značek Moto Guzzi, Aprilia, Vespa a Piaggio, ale také reprezentativní průřez jejich aktuálním portfoliem modelů, které pokrývá prakticky veškeré segmenty trhu a uspokojí každého zákazníka.

Vespa ElettricaVydáno: 5.únor 2019, v Motocykly, Motodealers, Výstavy a veletrhy.
Zdroj: Faber Moto, Libor Hlisnikovský