Interaction opět nejlepším distributorem 3M

Dodavatelská firma Interaction již posedmé v řadě obdržela certifikát nejúspěšnějšího distributora produktů 3M Automotive Aftermarket Division v České republice.

V novém inovačním centru 3M na pražském Chodově slavnostně převzal obchodní ředitel Interaction, Josef Holý ocenění z rukou Sales & Marketing Supervisora 3M Česko, Aleše Zenkla.

Interaction je na českém trhu předním dodavatelem lakovacích materiálů, příslušenství a kompletního vybavení lakoven. Zabývá se, projekční, servisní a školicí činností, audity provozů a poradenstvím v jejich řízení. S více než dvacetiletými zkušenostmi nabízí svým partnerům spolupráci založenou především na kvalitě, spolehlivosti a důvěře.

Interaction je výhradním zástupcem opravárenských autolaků značky Spies Hecker, lakovacích kabin USI ITALIA, příslušenství pro lakovny CARSYSTEM, myček pistolí a příslušenství B-TEC, sušicí technologie IONITEC a infrazářičů InfraQuick. Kromě těchto proslulých značek je dlouhodobě úspěšným distributorem mnoha dalších světových výrobců.Vydáno: 11.únor 2013, v Novinky.