LEGENDY: Mercedes ukáže AMG Project ONE

Automobilovou  slavnost LEGENDY (8. – 10. června 2018) ozdobí na stánku Mercedes-AMG vystavení unikátního supersportu Mercedes-AMG Project ONE.

Dlouholetý a velmi významný partner automobilové slavnosti LEGENDY, společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o., přiváží každoročně v rámci této akce vedle aktuálních modelů i zcela unikátní vozy, reprezentující bohatou minulost i velmi blízkou budoucnost.

Stejně tomu bude i v rámci letošního 5. ročníku automobilové slavnosti LEGENDY, kdy prezentace značky bude především orientována na její sportovní modely známé pod označením Mercedes-AMG. Právě tato sportovní divize německé automobilky oslavila v loňském roce 50 let své existence.

U Mercedesu se letos slaví 50 let AMG.Společnost založili Hans-Werner Aufrecht a Erhard Melcher. Mercedes-AMG se chlubí vlastním vývojem silničních vozidel. Společnost z Affalterbachu je nyní stoprocentní dceřinou firmou koncernu Daimler AG s postavením sportovního specialisty.

U Mercedesu loni slavili 50 let AMG.Společnost založili Hans-Werner Aufrecht a Erhard Melcher. Mercedes-AMG se chlubí vlastním vývojem silničních vozidel. Společnost z Affalterbachu je nyní stoprocentní dceřinou firmou koncernu Daimler AG s postavením sportovního specialisty.Vydáno: 16.květen 2018, v Design, Nezařazené, Výstavy a veletrhy.
Zdroj: Vizus, Tomáš Vaněk