LIQUI MOLY sponzorem MS v hokeji

Desátého května začne 16 nejlepších hokejových týmů na Slovensku bojovat o titul mistra světa. LIQUI MOLY, specialista na výrobu olejů a aditiv z Německa, zasponzoruje turnaj.

„Turnaj je skvělým doplněním našeho angažmá v motoristickém sportu“, říká Ernst Prost, výkonný ředitel společnosti LIQUI MOLY.

Jedná se již o třetí mistrovství světa IIHF v ledním hokeji v řadě se společností LIQUI MOLY jako sponzorem. Logo výrobce olejů lze vidět při každém zápasu na mantinelech. „Dosah je prostě obrovský“, je nadšen Ernst Prost. Na mistrovství světa v loňském roce v Dánsku přišlo na stadiony více než půl milionu diváků. 1,2 miliardy lidí sledovalo zápasy na obrazovce.

Mnoho národních týmů navíc přichází z klíčových trhů společnosti LIQUI MOLY: ze Severní Ameriky, Ruska, Skandinávie. „Toto mistrovství světa je velkým finále našeho rozsáhlého sponzorství zimních sportů v posledních měsících“, říká Ernst Prost. „Následně se opět zaměříme na motoristický sport na Formulí 1 a MotoGP.“Vydáno: 9.květen 2019, v Dodavatelé, Sponzoring.
Zdroj: Liqui Moly