Mitsubishi má speciální nabídku pro e-SALON

Mitsubishi nabízí návštěvníkům e-SALONu wallbox Pure od Webasta zdarma při objednání modelu Eclipse Cross PHEV v průběhu výstavy, nebo do konce listopadu 2021. Nabídka platí pro zákazníky, kteří se v tomto období prokážou kuponem získaným právě na e-SALONu.

V rámci nabídky Mitsubishi se mohou zákazníci těšit také na Limitovanou edici CHARGE EDITION s akčním příslušenstvím a nabíjecí kartou zdarma.

“Eclipse Cross PHEV má systém pohonu 4×4 S-AWC, který již tolikráte dominoval mezinárodním rallyovým soutěžím i nyní úspěšně vzdoruje konkurenci na světové scéně. Elektrický pohon, zaznamenávající stále nová světová technologická prvenství a rekordy dnes stojí v popředí celého odvětví. Obě tyto historické cesty se nyní protínají a míří společně do nové budoucnosti,” přiblížila značka svůj výstavní hit.

Díky technologii V2H a palubní zásuvce o výkonu až 1500 W pak můžete z vozu napájet elektrická zařízení a spotřebiče při pobytu venku mimo dosah elektrické rozvodné sítě. Poslouží též jako spolehlivý zdroj elektřiny v nouzových situacích. Vozidlo tak může plnit roli akumulátoru pohánějícího i celou domácnost za pomoci uložené elektřiny. A jelikož Eclipse Cross PHEV si dokáže vyrábět elektřinu sám z paliva, po úplném nabití a natankování může běžné domácnosti zajistit dost energie s příkonem až 10 kWh.

Na e-SALONu nebude chybět ani tradiční soutěž pro návštěvníky o testovací víkend s Eclipsem Cross PHEV s plnou nádrží zdarma.

 Vydáno: 10.listopad 2021, v Alternativní pohony, Hybridy, Výstavy a veletrhy.
Zdroj: Marek Vodička