Octavia Green E Line má 1. soukromého uživateleGreen E Line má 1. soukromého uživatele

ŠKODA Octavia Green E Line je nyní v užívání prvních soukromých osob. Po partnerských institucích se jeden z elektromobilů dostává do provozu jako rodinné vozidlo. Zaměstnanec automobilky ŠKODA Libor Kužel se svojí rodinou bude po následujících šest měsíců elektromobil testovat v každodenním provozu. V rámci projektu „Inovativní rodina“ umožňuje ŠKODA AUTO poprvé svému zaměstnanci, jako soukromé osobě, testovat jeden z deseti elektromobilů Octavia Green E Line. Do projektu se přihlásilo více než 3000 zájemců, ze kterých byl vítěz vybrán losem. „Velmi se těšíme na používání elektromobilu Octavia,“ říká Libor Kužel, který pracuje v Mladé Boleslavi v oddělení Technického servisu výroby agregátů. „Je to skvělá příležitost vyzkoušet si elektromobil v normálním, každodenním provozu. Octavia je v každém případě perfektní rodinný vůz. Jsem si jist, že tento vůz bude poskytovat stejně dobré služby i jako elektromobil,“ doplňuje Kužel. ŠKODA AUTO očekává, že v rámci prvního soukromého používání vozu získá další poznatky pro vývoj elektromobilů. „Test soukromými osobami nám přinese klíčové informace,“ zdůrazňuje Petr Pečenka, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika. „Na jedné straně má Libor Kužel, jako náš zaměstnanec, přirozeně mimořádné znalosti o našich produktech. Na druhé straně bude vůz testován jeho rodinou za zcela reálných podmínek. Z toho důvodu je pro nás toto testování dvojnásob cenné.“ Bílá ŠKODA Octavia Green E Line, předaná rodině Kuželových, je jedním z deseti vozů z testovací flotily vozů Octavia Green E Line poháněných elektromotorem. Tato flotila bude v následujících měsících jezdit na českých silnicích v každodenním provozu. Až dosud používaly tyto vozy různé instituce a firmy, mezi nimi i Správa Pražského hradu, energetická společnost ŠKO-ENERGO, Letiště Praha, nebo ČVUT v Praze. Testovací vozidla už stačila ujet více než 50 000 kilometrů.

ŠKODA Octavia Green E Line je nyní v užívání prvních soukromých osob. Po partnerských institucích se jeden z elektromobilů dostává do provozu jako rodinné vozidlo. Zaměstnanec automobilky ŠKODA Libor Kužel se svojí rodinou bude po následujících šest měsíců elektromobil testovat v každodenním provozu.

V rámci projektu „Inovativní rodina“ umožňuje ŠKODA AUTO poprvé svému zaměstnanci, jako soukromé osobě, testovat jeden z deseti elektromobilů Octavia Green E Line. Do projektu se přihlásilo více než 3000 zájemců, ze kterých byl vítěz vybrán losem.

„Velmi se těšíme na používání elektromobilu Octavia,“ říká Libor Kužel, který pracuje v Mladé Boleslavi v oddělení Technického servisu výroby agregátů. „Je to skvělá příležitost vyzkoušet si elektromobil v normálním, každodenním provozu. Octavia je v každém případě perfektní rodinný vůz. Jsem si jist, že tento vůz bude poskytovat stejně dobré služby i jako elektromobil,“ doplňuje Kužel.

ŠKODA AUTO očekává, že v rámci prvního soukromého používání vozu získá další poznatky pro vývoj elektromobilů. „Test soukromými osobami nám přinese klíčové informace,“ zdůrazňuje Petr Pečenka, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika. „Na jedné straně má Libor Kužel, jako náš zaměstnanec, přirozeně mimořádné znalosti o našich produktech. Na druhé straně bude vůz testován jeho rodinou za zcela reálných podmínek. Z toho důvodu je pro nás toto testování dvojnásob cenné.“

Bílá ŠKODA Octavia Green E Line, předaná rodině Kuželových, je jedním z deseti vozů z testovací flotily vozů Octavia Green E Line poháněných elektromotorem. Tato flotila bude v následujících měsících jezdit na českých silnicích v každodenním provozu. Až dosud používaly tyto vozy různé instituce a firmy, mezi nimi i Správa Pražského hradu, energetická společnost ŠKO-ENERGO, Letiště Praha, nebo ČVUT v Praze. Testovací vozidla už stačila ujet více než 50 000 kilometrů.Vydáno: 17.červen 2012, v Hybridy, Novinky.