Premiér Babiš se ukázal ve Škodě Auto

Předseda české vlády Andrej Babiš, členové vlády, nejvyšší představitelé Středočeského kraje, měst Mladá Boleslav a Kosmonosy a představitelé státních institucí se v úterý setkali s vedením společnosti ŠKODA AUTO.

Klíčovým bodem jednání s předsedou představenstva Bernhardem Maierem a členem představenstva za oblast personalistiky Bohdanem Wojnarem byly budoucí vládní investice do mladoboleslavského regionu. Český výrobce automobilů chce v příštích třech letech investicemi ve výši 750 miliónů korun podstatně zvýšit atraktivitu mladoboleslavského regionu, který je domovem české automobilky.

Předpokladem k úspěšnosti projektu je dohoda mezi společností ŠKODA AUTO, českou vládou, Středočeským krajem a městem Mladá Boleslav. Výrazné zapojení tradiční české značky má zvýšit kvalitu života v Mladé Boleslavi a okolí.

Předseda vlády Andrej Babiš, členové vlády, nejvyšší představitelé Středočeského kraje, měst Mladá Boleslav a Kosmonosy a představitelé státních institucí se v úterý setkali s vedením Škody

Předseda vlády Andrej Babiš, členové vlády, nejvyšší představitelé Středočeského kraje, měst Mladá Boleslav a Kosmonosy a představitelé státních institucí se v úterý setkali s vedením ŠkodyVydáno: 10.duben 2018, v Eventy, ExpressAuto, Výrobci.
Zdroj: Škoda Auto