Prodejci Hyundaie nabízejí nový Santa Fe

U dealerů značky Hyundai se objevil nový model Santa Fe. V nabídce bude s jedním naftovým a jedním benzínovým motorem. Ceny začínají na 899 900 Kč.

„Letošní  Santa Fe přejímá nejnovější stylistické prvky značky Hyundai, jejíž modely jsou vizuálně sjednoceny charakteristickou šestiúhelníkovou maskou chladiče, která má tentokrát chromovanou úpravu. Nepřehlédnutelný je i díky novým předním a zadním nárazníkům, nově navrženým mlhovým světlometům a světlům LED pro denní svícení s novým stříbrným rámečkem,“ uvedla značka.

Vpředu jsou nově uspořádané xenonové projekční světlomety, zatímco vzadu jsou zadní svítilny LED. Vnější vzhled získal na modernosti a odvážnosti také díky nově navrženým 17“, 18“ a 19“ kolům z lehké slitiny.

V interiéru byly přepracovány ovládací panely na středové konzole a multimediální navigační systém.

Výbava zahrnuje například autonomní nouzové brzdění AEB (Autonomous Emergency Braking) a chytrý adaptivní tempomat SCC (Smart Cruise Control). Dále se v nabídce objeví i prostorový kamerový systém AVM (Around View Monitor) a asistent dálkových světlometů HBA (High Beam Assist).

Vznětový motor CRDi 2,2 litru byl nově vyladěn na nejvyšší výkon 200 k a maximální točivý moment 440 Nm. Pro vyznavače benzínových motorů je připraven motor o obsahu 2,4 litru GDI o výkonu 188 k a točivém momentu 241 Nm. Vůz bude v nabídce jak v klasické pětimístné, tak i v rozšířené sedmimístné verzi.

Santa_Fe_2016_interier

Santa Fe je už od roku 2001 vlajkovou lodí v nabídce vozů SUV značky Hyundai a má velký podíl na tom, že Hyundai prodal v Evropě již více než 1,2 milionu vozů SUV. Tři generace tohoto vozidla segmentu D proto významně přispěly k růstu tržního podílu značky Hyundai v Evropě.Vydáno: 7.březen 2016, v Ceny novinek, Prodejci, Výbava.
Zdroj: Medea