Škoda prodala v červenci v ČR 5700 aut

Poté, co ŠKODA AUTO završila kumulovanými registracemi 46 976 vozů s meziročním růstem téměř 4 % rekordní první pololetí1), ohlásila i dobrý červenec. V sedmém měsíci roku se pro jeden z modelů značky rozhodlo 5673 tuzemských zákazníků, což je o 307 více než vloni.

Značka i díky tomu nadále drží od počátku roku růstový trend – celkově se od ledna prodalo na českém trhu 52 649 nových osobních vozů mladoboleslavské automobilky, což je meziročně o více než 2 000 vozů více.

„Neustálé inovace našich produktů a pečlivá péče o zákazníky ze strany našich autorizovaných partnerů jsou těmi správnými ingrediencemi v receptu dlouhodobě úspěšného působení značky ŠKODA na domácím trhu,” říká Luboš Vlček, šéf ŠKODA AUTO Česká republika a dodává,

„Výkonnost v letních měsících je samozřejmě ovlivněna dovolenými jak našich klientů, tak celozávodním volnem ve výrobních závodech ŠKODA AUTO, a tak si o to více cením růstu, který jsme v červenci zaznamenali,“ uzavírá Luboš Vlček.

Luboš Vlček

Luboš Vlček

Zdroj registrací: SDA

1) od roku 2004, od kterého se statistiky českých registrací zpracovávají současnou metodikou.Vydáno: 7.srpen 2018, v Dovozci, ExpressAuto, Registrace.