Tour de Fleet 2017 vyvrcholí v Praze

Fleet Festivalem Praha vyvrcholí ve čtvrtek 19. října letošní ročník Tour de Fleet. Turné pořádané časopisem FLEET firemní automobily má za cíl podporovat kontakty a komunikaci mezi správci vozových parků a jejími dodavateli a zprostředkovávat obchodní vztahy.

Akce časopisu FLEET fungují pod hlavičkou Tour de Fleet od roku 2015, nicméně tradice Dnů s Fleetem sahá až do roku 2007.

Fleet Festival Praha letos hostí Art Restaurant Galerie Mánes, i proto dostal symbolický podtitul Art of Fleet Management. Náplní letošního Fleet Festivalu Praha je především odborná konference Face to Face, která se koná dopoledne mezi 10,00 – 12,00. Ve večerních hodinách pak proběhne slavnostní předání cen ALD Automotive Fleet Awards 2017.

Letošní konference Face to Face bude streamována živě na Facebooku. Zájemci ji tak budou moci sledovat i z pohodlí svých domovů či kanceláří a pomocí chatu se i zapojovat do diskuze. Odkaz na přímý přenos najdete níže v této zprávě, připojte se ve čtvrtek 19. října od 10,05 hod.

Fleet Festival auta 2016 Top Hotel

Moderovaná diskuze, v níž prosti sobě zasednou zástupci českých fleetových firem a jejich dodavatelé, má tři hlavní diskuzní bloky, a to budoucnost systému pohonu vozidel, financování firemní mobility a rozvoj telematických systémů vozidel. Bude zajímavé sledovat, jak se na tyto otázky shodují či liší názory fleetových manažerů a dodavatelů, tedy dvou stran obchodního vztahu.

Večerní program pak korunuje galavečer fleetových cen ALD Automotive Fleet Awards, který již po desáté v řadě ocení fleetové produkty, služby a osobnosti, které nejvíce zaujaly porotce časopisu FLEET. Firemní auta roku volí 100členná manažerská porota sestávající ze zástupců významných českých firem, ostatní služby a produkty pak desetičlenná porota odborníků. Jmenný seznam všech porotců je k dispozici na webech časopisu Fleet i Fleet Awards.

Den s fleetem_Kuřim

 

 Vydáno: 17.říjen 2017, v Ankety, Eventy, Fleety, Média.
Zdroj: Fleet, Martin Mensa