Veletrh e-SALON proběhne v listopadu

Pražské výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech předvede od 11. do 14. listopadu novinky z oblasti čisté mobility. Organizátoři slibují nejnovější ekologické vozy, motocykly, dobíjecí technologie, novinky z oblasti infrastruktury moderní mobility a další unikáty.

Kromě národních premiér vozů se na veletrhu představí řada výrobců dobíjecích stanic, dodavatelů energií, výrobců manipulační a komunální techniky a také výrobců elektrokol. K vidění budou například produkty společností Mountfield, Apache, Shimano, Unicorn, Phoenix Contact, TPC Industry a dalších.

Testování zajištěno

Návštěvníci si tradičně budou moci prezentované vozy otestovat. Testovací jízdy totiž bude mít v areálu PVA EXPO PRAHA téměř každá z automobilek. Možné bude vyzkoušet i elektromotorky, elektrokola a dalších elektro vozítka.
Veletrh e-SALON tradičně nabízí i bohatý doprovodný program zahrnující zajímavé přednášky a workshopy. Ve čtvrtek a v pátek budou určeny hlavně odborné veřejnosti, o víkendu budou orientované na širokou veřejnost. Součástí výstavy budou i doplňky, služby, aplikace a legislativa spojené s alternativními pohony vozidel.

e-SALON s hvězdami Primy

Zábavu chystá i spoluorganizátor akce – televize Prima. „Prima připravuje program podle zaměření jednotlivých televizních kanálů. Nebudou chybět ani známé tváře z obrazovky, tentokrát to budou hvězdy seriálu Slunečná, které budou moci návštěvníci v pátek i v sobotu potkat na autogramiádě,“ připomíná Jana Nosálová.

Třetí ročník e-SALONu, který společně pořádají společnost ABF a televize Prima, se bude konat ve dnech 11. – 14. listopadu 2021 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Úvodní den bude tradičně patřit médiím a odborníkům, pro širokou veřejnost bude akce zpřístupněna o den později, tedy 12. listopadu. Generálním partnerem výstavy je Skupina ČEZ.

Elektromobilita je pro energetiku logickým trhem, Skupina ČEZ se jí proto systematicky věnuje již přes 10 let. Provozujeme největší síť veřejného dobíjení v ČR s více než 320 stanicemi. Rychlodobíjecí stanice vznikají i díky podpoře z evropského programu CEF (Connecting Europe Facility). Současně nabízíme širokou paletu souvisejících služeb a produktů pro jednotlivce, firmy, municipality a kraje.Vydáno: 18.říjen 2021, v Alternativní pohony, Výstavy a veletrhy.
Zdroj: e-Salon