Jednu z cen předával režisér Jan Svěrák

Volvo vozilo hosty na večer Českého lva

Ve Dvořákově síni pražského Rudolfina byly 10. března popětadvacáté udíleny prestižní Ceny České filmové a televizní akademie za rok 2017. Partnerem slavnostního večera bylo Volvo Car Czech Republic. Kdo byl k vidění?

Volvo se stalo oficiálním dopravcem slavnostního večera 25. Českého lva. Část z nominovaných umělců tak k červenému koberci dojela v některém z desíti vozů švédské automobilky, konkrétně ve výběru z nových modelů značky řady 90 a 60.

Slavnostní galavečer, na němž byli vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií, proběhne 10. března 2018 ve Dvořákově síni pražského Rudolfina pod režijní taktovkou Michaela Čecha.

Večerem opět provázela Adela Vinczeová. Jubilejní ceremoniál, v jehož průběhu bude prezentována i značka Volvo, odvysílala Česká televize v přímém přenosu 10. března na ČT1 od 20 hodin.

Značku Volvo reprezetovala v Rudolfinu Petra Doležalová (vlevo)

Značku Volvo reprezetovala v Rudolfinu Petra Doležalová (vlevo)

Na závěrečném večírku pak bylo Volvo přímo součástí programu. Jeho hosté měli možnost sledovat speciální prezentaci moderní skandinávské kuchyně a za doprovodu vizuální show ochutnat vedle oficiálního cateringu také švédské speciality připravené šéfkuchařem poděbradského Bistro & Grill Sotto Ponte a klubovým šéfkuchařem a sommelierem Prague Business Clubu Jakubem Parusem.Vydáno: 9.březen 2018, v Dovozci, ExpressAuto, Sponzoring.
Zdroj: Volvo, Petra Doležalová, Facebook